סדרת Xerial

קרם לחות רב עוצמה לשימוש מקומי, בעל השפעה מהירה לאורך זמן. מכיל 50% אוריאה.
לטיפול בעור יבש ומעובה מאד רגליים, עקבים, ברכיים, ידיים, מרפקים ולהמסת ציפורניים. יעיל גם לטיפול ביבלות ללא שורש – Callosities.
תכשיר בטכנולוגיה חדשה לטיפול במגוון בעיות בציפורניים.
שפורפרת עם מברשת לשימוש מהיר ונוח של התכשיר ללא צורך במריחה ישירות על הציפורן.
מכיל שילוב של שלושה חומרים פעילים כולל חומר אנטיפטרייתי על בסיס טבעי.
קרם לחות רב עוצמה בעל השפעה ממושכת עד 24 שעות. מכיל 30% אוריאה.
מתאים לשימוש באיזורים נרחבים, לטיפול בעור יבש מאוד.
מתאים לטיפול בפסוריאזיס וכף רגל סוכרתית. מרכך ומלחך את העור.

לטיפול בעור יבש באיזורי הגוף השונים, ניתן לשימוש בפנים, ידיים, כפות רגליים, מרפקים, ובשאר חלקי הגוף. יעיל גם בטיפול בעור הסובל מאטופיק דרמטיטיס (אסתמה של העור) ובפסוריאזיס. מכיל 10% אוריאה.

טיפול חדשני ליובש בפנים בעל השפעה ממושכת, מתאים לשימוש למבוגרים וילדים כאחד. תכשיר אינטנסיבי להענקת לחות ורכות לעור, בעל עמידות גבוהה, המשאיר את העור לח אך לא מבריק ושומני. מכיל 5% אוריאה.
תחליב גוף באריזה חסכונית לשימוש יום יומי לטיפול בעור יבש בכל חלקי הגוף. מועשר בקריסטלים נוזליים המאפשרים חדירה אופטימלית של המרכיבים לעור. מכיל 3% אוריאה.
לטיפול בכל קילופי העור בקרקפת ובזקן, החל מקילופי קלים ועד קשים. מתאים גם לקליפת הקרקפת אצל תינוקות לאחר לידה. מקלף את השכבה הקרנית, נותן ושומר על הלחות בעור. מכיל 30% אוריאה.
שמפו לשימוש יום יומי המבוסס על קומפלקס מרכיבים המקלפים ומחדשים את עור הקרקפת, ומסייעים באופן יעיל להפסקת הקשקשת וטיפול באיכטיוזיס. מכיל מרכיבים המחליקים את השיער ומותירים אותו רח ונוח לסירוק. מכיל 10% אוריאה.
בניית אתרים